Iglo 5

Bezpieczeństwo i energooszczędność na 5!

Nowoczesne  okna  w  systemie  IGLO  5  i  IGLO  5  Classic  to  połączenie piękna  i  funkcjonalności  z  zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie energooszczędności. Dzięki wyrafinowanej stylistyce i nowoczesnej technologii wyrażającej potrzeby i preferencje współczesnego Klienta, okna IGLO 5 i IGLO 5 Classic gwarantują komfort użytkowania oraz niskie rachunki za ogrzewanie zimą i energię elektryczną zużywaną latem przez klimatyzaję. Ich podstawowe zalety tkwiące w wysokim poziomie bezpieczeństwa zapewniają spokój dla Ciebie i Twojej rodziny. Innowacyjny system okuć MACO MULTI MATIC KS w połączeniu z pięciokomorowym profilem, wzmocnieniem stalowym, to inwestycja w trwałość i wytrzymałość okien. Z naszymi oknami zyskujesz to, co najważniejsze – bezpieczny i ciepły dom!

 

iglo5

 

Energooszczędność

Pięciokomorowa budowa proli w oknach IGLO oraz pakiet szybowy wyposażony w ciepłą stalową ramkę o współczynniku przenikania ciepła U=0,7 (wg normy EN 674) jest gwarancją oszczędności energii cieplnej, optymalnej temperatury w pomieszczeniu oraz wysokiej przepuszczalności światła do pomieszczenia. Niezależne badania współczynnika przenikalności cieplnej wykonane w Czechach potwierdziły, że okna IGLO odznaczają się rewelacyjnymi wynikami w zakresie izolacji termicznej. Zastosowanie najwyższej jakości materiałów konstrukcyjnych oraz uszczelek EPDM wpływających na szczelność okna stanowi zabezpieczenie przed przepuszczaniem podmuchów wiatru oraz zwiększa szczelność na wodę opadową.

Jakość

Nowoczesny park maszynowy oraz wysokiej klasy komponenty do produkcji okien gwarantują najwyższą jakość stolarki, która potwierdzona jest Świadectwem Badań wydanym przez wiodący w  Europie niemiecki Instytut Badań nad Stolarką Otworową IFT Rosenheim. Okna IGLO zostały ponadto przebadane na zgodność z  normą EN 14351-1:2006 na wielu rynkach międzynarodowych, m.in.: w Polsce, Czechach, na Słowacji, w Niemczech oraz Ukrainie, Rosji i USA.

Wytrzymałość

Duża komora wzmocnienia ramy i  skrzydła w  połączeniu ze znakomitymi parametrami statycznymi profilu jest gwarancją trwałości oraz satysfakcji użytkowania. Dodatkowym atutem jest stabilność koloru, dzięki czemu okna nie blakną, zachowując swoje pierwotne właściwości.

Estetyka

Okna IGLO to połączenie innowacyjności, funkcjonalności oraz rewolucyjnych rozwiązań energooszczędnych z wyranowaną elegancką stylistyką. Mogą być prostokątne, trójkątne, okrągłe, w  kształcie trapezu, łukowe i  ograniczone niemal wyłącznie wymaganiami Klienta. Śnieżnobiały profil oraz bogata gama kolorów stanowi dopełnienie wyobrażeń Klienta o  perfekcyjnym oknie, które jest odpowiedzią na najnowsze trendy architektoniczne. Indywidualny styl okien dodatkowo mogą podkreślić szprosy i szyby w różnych kolorach.

Bezpieczeństwo

Okna IGLO wykonane z najwyższej jakości proli GL SYSTEM, które produkowane są z pierwotnego materiału i ulegają w 100% recyklingowi, już w standardzie stanowią gwarancję wyjątkowego bezpieczeństwa. Prole okienne wyposażone są bowiem w zbrojenia stalowe w skrzydłach okiennych i ościeżnicach podwyższające jego stabilność i statyczność. Nowoczesne okucia obwiedniowe MACO z zaczepami antywyważeniowymi zapewniają natomiast doskonałą ochronę przed włamaniem. Dodatkowo okna posiadają blokadę błędnego położenia klamki oraz jako jedne z nielicznych na rynku podnośnik skrzydła ułatwiający domykanie skrzydła oraz mechanizm mikrowentylacji w rozwórce.

 

Kliknij aby zobaczyć ulotkę firmy Drutex