BRAMY GARAŻOWE SEGMENTOWE

BRAMA K2 RFS 60

Bez przetłoczeń, profil 60mm, najcieplejsza brama garażowa, ocieplone panele i system uszczelnień

BRAMA K2 RC

Wąskie tłoczenie, pasuje do każdego stylu, atrakcyjny stosunek jakości do ceny

BRAMA K2 RS

Szerokie tłoczenie, alternatywa dla tłoczeń wąskich, idealna opcja dla domów klasycznych, jak i nowoczesnych

BRAMA K2 RF

Bez przetłoczeń, elegancja i prostota, doskonale komponuje się z różnymi rozwiązaniami architektonicznymi

BRAMA K2 RM

Profil V nadający nowoczesny wygląd, idealny wybór do nowoczesnych domów

BRAMA K2 RA

Kasetony nadają tradycyjny, rustykalny charakter, motyw dla osób ceniących urok i ciepło

Bramy segmentowe są jednym z najpopularniejszych wyborów ze względu na swoją ogromną funkcjonalność oraz pozyskanie jak największej ilości przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz garażu. Dzięki solidnemu wykonaniu klient dostaje maksymalne bezpieczeństwo niezbędne w domu. Wysoki wybór kolorów i wzorów pozwala nie tylko na dopasowaniu stylu do elewacji, ale również przypadnie do gustu klientowi. W naszej ofercie, znajdziecie, Państwo bramy garażowe marki Krispol.

Bramy segmentowe to najczęściej spotykany typ bram garażowych ze względu na swój elegancki i pasujący do każdego typu budynku wygląd oraz niezawodność. Tego typu bramy garażowe można montować również w domach pasywnych dzięki niezwykłej energooszczędności. Bramy zbudowane są z paneli wykonanych ze stali lub aluminium, o grubości dostosowanej do wymagań klienta, wypełnionych pianką poliuretanową. Oferowane bramy wyposażone są w dodatkowe okucia i zawiasy. Możliwe jest wybranie dedykowanego napędu do bram segmentowych, dodatkowych drzwi lub otworów okienne.

BRAMY GARAŻOWE ROLOWANE

BRAMA VENTE RGZ

Skrzynka z wałem nawojowym i pancerzem zamocowana na zewnątrz, do muru budynku

BRAMA VENTE RGW

Odkryty wał nawojowy zamocowany wewnątrz budynku, nad otworem garażowym

Bramy garażowe rolowane są najbardziej uniwersalnym typem bram garażowych. Spełniają swoją rolę nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również przemysłowych. Istotną ich cechą jest doskonały stosunek jakości do ceny. Prosta budowa, podobna do rolet zewnętrznych, sprawia, że bramy rolowane są gwarancją niezawodności.

Gdy zależy nam na przestrzeni pod sufitem, najlepszym wyborem będzie brama rolowana. Otwiera się pionowo w górę, a płaszcz jest nawijany na wał na nadprożu. Zależnie od potrzeb, wały można montować na zewnątrz w specjalnej skrzynce, która chroni mechanizm przed czynnikami zewnętrznymi lub wewnątrz. Bramy posiadają dodatkowe zabezpieczenia zwiększające bezpieczeństwo korzystania. Najistotniejszym jest hamulec inercyjny wbudowany w napęd, który chroni przed niekontrolowanym opadnięciem bramy. Bramy są wyposażone także w lampy sygnalizacyjne i fotokomórki. Możliwe jest również zamontowanie antywłamaniowego zamka ryglującego.

BRAMY GARAŻOWE ROZWIERNE

BRAMA DG RM

V-profilowane

BRAMA DG RCS

Poziome tłoczenia wąskie

BRAMA DG RFS

Bez tłoczeń

BRAMA DG RSS

Poziome tłoczenia szerokie

Rozwierne bramy garażowe to tradycyjne rozwiązanie wykonane z użyciem najnowszych technologii. Najczęściej spotykanym wariantem jest wariant dwuskrzydłowy.

Dwuskrzydłowe drzwi garażowe przypominają rozwiązania stosowane w garażach od wielu lat. Bogata paleta kolorów pozwala dopasować bramę do projektu domu. Zbudowane są z systemu profili wypełnionych panelami o grubości 40mm i izolowanych pianką PU.

Masz pytania lub chcesz poznać cenę Twojego projektu?

Napisz do nas!